Context
Alba Sokak Armatürü - 50W 4000K
Bizimle İletişime Geçin!
Projeleriniz için doğru çözümler, hızlı geri dönüş ve güvenilir destek için bizimle hemen iletişime geçin. Size en kısa sürede dönüş yapalım!
Context
Alba Sokak Armatürü - 50W 4000K
Direk Montoj LED Alba Sokak Armatürü, geniş aydınlatma alanı ile dış mekan aydınlatmalarında kullanılır.
Ürün Genel Özellikleri
| Marka | EAE Aydınlatma |
| Tüketim Gücü | 50 W |
| Armatür Lümeni | 8405 lm |
| Armatür Verimliği | 166 lm/W |
| IP Değeri | IP66 |
| Kullanım Şekli | Direk montaj |
| Gövde | Alüminyum enjeksiyon gövde |
| Optik | 100° lens |
| Işık Kaynağı | Mid Power LED |
| Armatür Led ömrü-L70 | >72.000 Saat |
| Giriş Gerilimi | 220-240 V AC |
| Renksel Geriverim İndexi (CRI) | > 80 |
| Difizör | Temperli şeffaf cam |
| Renk sıcaklığı(CCT) | 4000K |
| Çalışma sıcaklığı | -25 ⁰C / +50 ⁰C |
| Ürün Kodu | ALB 050D 40LN00 100 8K20 ELK |

