Context
Floda LED Projektör 10W 4000K IP66
Bizimle İletişime Geçin!
Projeleriniz için doğru çözümler, hızlı geri dönüş ve güvenilir destek için bizimle hemen iletişime geçin. Size en kısa sürede dönüş yapalım!
Context
Floda LED Projektör 10W 4000K IP66
EAE Aydınlatma‘dan 54.000 saatlik kullanım ömrüne sahip Floda 10w LED projektör. Floda 10w LED projektör ile dış mekanlarınızı aydınlatın. Üstün Kaliteli Alüminyum enjeksiyon gövdeli ve IP66 koruma sınıfı ile dış ortamlarda genel aydınlatma amaçlı kullanılabilir. Açı ayarı yapılabilen eğimli montaj ayağı sayesinde hareket esnekliği sağlar. Güçlü, verimli aydınlatmaya sahip şık tasarım – düşük voltajlı bir armatürden 1000 Lümen.
Ürün Genel Özellikleri
| Gövde | Alüminyum enjeksiyon gövde |
| Difüzör | 100° mikroprizmatik |
| Garanti | 3 yıl |
| Tüketim Gücü | 10W |
| Işık Kaynağı | Mid Power LED |
| Armatür Lümeni | 1000 lm |
| Giriş Gerilimi | 220 – 240V AC |
| IP Değeri | IP66 |
| CRI | > 80 |
| Armatür Kullanım Şekli | Zemin montaj |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 4000K |
| Darbe Dayanım Sınıfı (IK) | IK10 |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C / +45°C |
| Led Ömrü – L70 | > 54.000h @Ta = 45°C |



