Context
TORIA LED Bant Armatür 15W 4000K
Bizimle İletişime Geçin!
Projeleriniz için doğru çözümler, hızlı geri dönüş ve güvenilir destek için bizimle hemen iletişime geçin. Size en kısa sürede dönüş yapalım!
Context
TORIA LED Bant Armatür 15W 4000K
Etanj LED Bant Armatür Toria, farklı boy ve lümen seçenekleri sunan minimalize edilmiş gövdesi ve opal difüzöründen yayılan homojen ışığı ile IP koruma gerektirmeyen tüm mekanların genel aydınlatma ihtiyacını karşılamak için idealdir.
Ulaşımı ve bakımı zor olan ortamlarda uzun ömrü ve yüksek enerji tasarrufu ile optimum çözüm sunar. LED Bant Armatür Toria tavanda ilave delik açılmasına gerek bırakmayan esnek montaj yayı ile 1:1 değişim işlerinde avantaj sağlar.
Ürün Genel Özellikleri
| Gövde | Alüminyum ekstrüzyon gövde |
| Difüzör | Opal difüzör |
| Garanti | 3 yıl |
| Tüketim Gücü | 15 W |
| Işık Kaynağı | Mid Power LED |
| Armatür Lümeni | 1600 lm |
| Giriş Gerilimi | 220 – 240V AC |
| IP Değeri | IP20 |
| CRI | > 80 |
| Armatür Kullanım Şekli | Sıva Üstü |
| Renk Sıcaklığı | 4000K |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C / +50°C |
| Armatür Led Ömrü – L70 | > 72.000 Saat @Ta = 50°C |

