Context
YPL Etanj LED Armatür 40W 4000K
Bizimle İletişime Geçin!
Projeleriniz için doğru çözümler, hızlı geri dönüş ve güvenilir destek için bizimle hemen iletişime geçin. Size en kısa sürede dönüş yapalım!
Context
YPL Etanj LED Armatür 40W 4000K
Etanj LED Armatür YPL, farklı lümen seçenekleri sunan Co-ekstrüzyon gövdesi, PC difüzöründen yayılan ışığı ile IP65 koruma sınıfındaki armatür genel aydınlatma ihtiyacını karşılamak için idealdir.
Ürün Genel Özellikleri
| Gövde | Co-ekstrüzyon gövde ve plastik sonlandırma |
| Difüzör | PC difüzör |
| Garanti | 3 yıl |
| Tüketim Gücü | 40W |
| Renk Sıcaklığı | 4000K |
| Armatür Lümeni | 4400 lm |
| Işık Kaynağı | Mid Power LED |
| Giriş Gerilimi | 220-240V AC |
| IP Değeri | IP65 |
| CRI | >80 |
| Armatür Kullanım Şekli | Sıva üstü |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C / +40°C |
| Darbe Dayanım Sınıfı (IK) | IK10 |
| Led Ömrü – L70 | > 72.000 saat @Ta = 40°C |
| Acil Durum Kiti (ACK) | Yok |

