Context
Atello SR Atölye Armatürü 34W 6500K
Bizimle İletişime Geçin!
Projeleriniz için doğru çözümler, hızlı geri dönüş ve güvenilir destek için bizimle hemen iletişime geçin. Size en kısa sürede dönüş yapalım!
Context
Atello SR Atölye Armatürü 34W 6500K
Atello, yüksek tavan uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş, tek noktadan asılabilen hafif gövdesi ile optimum performans ve ekonominin dengeli birlikteliğine ihtiyaç duyulan tüm endüstriyel üretim tesisleri için idealdir. Busbar,kablo kanalı askı takım seçenekleri mevcuttur.
Ürün Genel Özellikleri
| Gövde | Alüminyum enjeksiyon gövde |
| Optik | Tül cam |
| Garanti | 3 yıl |
| Tüketim Gücü | 34 W |
| Işık Kaynağı | Mid Power LED |
| Giriş Gerilimi | 220 – 240V AC 50/60 Hz |
| IP Değeri | IP65 |
| CRI | > 80 |
| Armatür Kullanım Şekli | Sıva üstü / Sarkıt (tek noktadan askı) |
| Renk sıcaklığı(CCT) | 6500K |
| Armatür Lümeni | 3600 lm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C / +35°C |
| Armatür Led Ömrü – L70 | > 60.000 saat @Ta = 35°C |


