Context
Karevos 107W 4000K Yüksek Tavan LED Armatür
Bizimle İletişime Geçin!
Projeleriniz için doğru çözümler, hızlı geri dönüş ve güvenilir destek için bizimle hemen iletişime geçin. Size en kısa sürede dönüş yapalım!
Context
Karevos 107W 4000K Yüksek Tavan LED Armatür
Karevos, optimum aydınlatma kalitesini minimum maliyetle sağlayarak , işletmelere yüksek enerji tasarrufu ve kısa amortisman süresi kazandırır. Yüksek armatür verimliliği ile, performans ve ekonominin dengeli birlikteliğine ihtiyaç duyulan projeler için idealdir. Busbar veya kablo tavasına monte edilebilir.
Ürün Genel Özellikleri
| Ürün Kodu | RAR 107U 40CM00 LB 16K9 64 |
| Gövde | Boyalı sac gövde |
| Difüzör | Temperli şeffaf cam |
| Garanti | 3 yıl |
| Tüketim Gücü | 107 W |
| Armatür Lümeni | 16919 lm |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 4000K |
| Armatür Verimliliği | 158 lm/W |
| Işık Kaynağı | Mid Power LED |
| Giriş Gerilimi | 220 – 240V |
| IP Değeri | IP64 |
| Armatür Kullanım Şekli | Sıva üstü |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C / +50°C |
| Armatür Led Ömrü – L70 | > 102.000 saat @Ta = 35°C |
| Giriş Frekans | 50-60 Hz |
| Giriş Faktörü | > 0,9 |
| Darbeye Dayanım Sınıfı (IK) | > IK09 |



