Context
REVOS Yüksek Tavan LED Armatür 73W 4000K
Bizimle İletişime Geçin!
Projeleriniz için doğru çözümler, hızlı geri dönüş ve güvenilir destek için bizimle hemen iletişime geçin. Size en kısa sürede dönüş yapalım!
Context
REVOS Yüksek Tavan LED Armatür 73W 4000K
Revos, optimum aydınlatma kalitesini minimum maliyetle sağlayarak , işletmelere yüksek enerji tasarrufu ve kısa amortisman süresi kazandırır. Yüksek armatür verimliliği ile, performans ve ekonominin dengeli birlikteliğine ihtiyaç duyulan projeler için idealdir. Busbar veya kablo tavasına monte edilebilir.
Ürün Genel Özellikleri
| Gövde | RAL 9005 boyalı 0,60mm DKP sac gövde |
| Difüzör | Temperli Kumlu Cam |
| Garanti | 3 yıl |
| Tüketim Gücü | 73 W |
| Işık Kaynağı | Mid Power LED |
| Giriş Gerilimi | 220 – 240V AC 50/60 Hz |
| IP Değeri | IP60 |
| CRI | > 80 |
| Armatür Kullanım Şekli | Sıva üstü |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 4000K |
| Armatür Lümeni | 9200 lm |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C / +35°C |
| Armatür Led Ömrü – L70 | > 72.000 saat @Ta = 35°C |
