Context
HBA Mini Yüksek Tavan Armatürü 60W 4000K
Bizimle İletişime Geçin!
Projeleriniz için doğru çözümler, hızlı geri dönüş ve güvenilir destek için bizimle hemen iletişime geçin. Size en kısa sürede dönüş yapalım!
Context
HBA Mini Yüksek Tavan Armatürü 60W 4000K
Tavan Armatürü ürün serilerimizden HBA Mini yüksek tavan aydınlatma uygulamalarında kullanılmaktadır. LED kullanım ömrü 72.000 saattir. Yüksek tavan armatürü HBA Mini için Askı Takımı seçenekleri ve özelliklerine teknik dökümanlardan ulaşabilirsiniz.
Ürün Genel Özellikleri
| Gövde | Alüminyum Enjeksiyon Gövde |
| Difüzör | Kumlu cam |
| Garanti | 3 yıl |
| Tüketim Gücü | 60 W |
| Işık Kaynağı | Mid Power LED |
| Armatür Lümeni | 7200 lm |
| Giriş Gerilimi | 220 – 240V AC |
| IP Koruma Değeri | IP65 |
| CRI | > 80 |
| Armatür Kullanım Şekli | Sıva üstü |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 4000K |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C / +30°C |
| Led Ömrü – L70 | > 72.000 Saat @ Ta = 30°C |


