Context
Blona LED Panel Armatür 30W 6500K
Bizimle İletişime Geçin!
Projeleriniz için doğru çözümler, hızlı geri dönüş ve güvenilir destek için bizimle hemen iletişime geçin. Size en kısa sürede dönüş yapalım!
Context
Blona LED Panel Armatür 30W 6500K
60×60 LED Panel Sıva Altı Armatür Blona, alçıpan tavan tipleri ile uyumlu gövde yapısı, optimum kriterler baz alınarak tasarlanmış elektronik altyapısı ile ofisler, sınıflar ve hastaneler için ideal aydınlatma sağlar. Fluoresan lambalı modüler tavan armatürlerinin 1:1 değişimi için idealdir. Alçıpan tavan tipleri uyumlu olup sıvaüstü montaj yapılabilir. LED Panel Armatür Blona 1H , 3H acil durum kitli opsiyonlu ve DALI versiyon olarak üretilebilir.
Ürün Genel Özellikleri
| Gövde | Metal Sac Gövde |
| Difüzör | Opal difüzör |
| Garanti | 3 yıl |
| Tüketim Gücü | 30W |
| Işık Kaynağı | Mid Power LED |
| Armatür Lümeni | 2900 lm |
| Giriş Gerilimi | 220 – 240V AC |
| IP Değeri | IP20 |
| CRI | > 80 |
| Armatür Kullanım Şekli | Sıva Altı |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 6500K |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C / +40°C |
| Armatür LED Ömrü – L70 | > 60.000 Saat @Ta = 40°C |



