Context
Pul Sıva Altı 10W 6500K Acil Kitli Spot Aydınlatma
Bizimle İletişime Geçin!
Projeleriniz için doğru çözümler, hızlı geri dönüş ve güvenilir destek için bizimle hemen iletişime geçin. Size en kısa sürede dönüş yapalım!
Context
Pul Sıva Altı 10W 6500K Acil Kitli Spot Aydınlatma
PUL Sıva Altı Aydınlatma Armatürü, modern ve kompakt tasarımıyla her türlü iç mekanda zarif bir aydınlatma çözümü sunar. COB LED teknolojisi sayesinde uzun ömürlüdür ve farklı açı seçenekleri ile esnek bir kullanım sağlar. Düşük profili sayesinde dar alanlarda bile rahatlıkla monte edilebilir ve minimal tasarımı ile her türlü dekorasyona uyum sağlar.
Ürün Genel Özellikleri
| Ürün Kodu | PUL 010A 65LN02 36 1K0 20 YV FLP ELK |
| Gövde | Alüminyum gövde |
| Optik | 36° Lens |
| Garanti | 3 yıl |
| Tüketim Gücü | 10 W |
| Armatür Lümeni | 1028 lm |
| Armatür Verimliliği | 102,8 lm/W |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 6500K |
| Işık Kaynağı | COB LED |
| Giriş Gerilimi | 220 – 240V |
| IP Değeri | IP20 |
| Acil Durum Kiti | 3 Saat |
| Armatür Kullanım Şekli | Sıva altı |
| Çalışma Sıcaklığı | -5°C / +35°C |
| Armatür Led Ömrü – L70 | > 72.000 saat @Ta = 35°C |
| Giriş Frekans | 50-60 Hz |
| Güç Faktörü | > 0,9 |
| Darbeye Dayanım Sınıfı (IK) | > IK09 |



