Context
Exit Sabit Acil Durum Yönlendirme
Bizimle İletişime Geçin!
Projeleriniz için doğru çözümler, hızlı geri dönüş ve güvenilir destek için bizimle hemen iletişime geçin. Size en kısa sürede dönüş yapalım!
Context
Exit Sabit Acil Durum Yönlendirme
Acil durumlarda güvenilir yönlendirme sağlayan Exit Sabit Acil Durum Yönlendirme, düşük enerji tüketimiyle uzun ömürlüdür. İçinde yer alan LED teknolojisi enerji verimliliğinin yanında bakım maliyetlerinin de azalmasına yardımcı olur. Dayanıklı ABS ekstrüzyon gövdesi ve pleksiglas kapağı armatürün sağlamlığını, IP20 koruma sınıfı ise iç mekanlarda kullanımını ideal kılar. Estetik bir şekilde sabit mekânlara entegre edilebilir.
Ürün Genel Özellikleri
| Ürün Kodu | TXE 002U 65SD02 090 20 RBT NG ELK |
| Gövde | ABS Extrüzyon Gövde |
| Kapak | Pleksiglas |
| Garanti | 3 yıl |
| Tüketim Gücü | 2 W |
| Armatür Lümeni | 90 lm |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 6500K |
| Armatür Verimliliği | 45 lm/W |
| Işık Kaynağı | Mid Power LED |
| Görülebilme mesafesi | 30m |
| Giriş Gerilimi | 220 – 240V |
| IP Değeri | IP20 |
| Acil Durum Kiti | 3 Saat |
| Armatür Kullanım Şekli | Sıva üstü |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C / +35°C |
| Armatür Led Ömrü – L70 | > 50.000 saat @Ta = 35°C |
| Giriş Frekans | 50-60 Hz |
| Güç Faktörü | > 0,9 |
| Darbeye Dayanım Sınıfı (IK) | > IK03 |
