Context
Blonex 60x60 Led Panel Armatür - 37W 4000K
Bizimle İletişime Geçin!
Projeleriniz için doğru çözümler, hızlı geri dönüş ve güvenilir destek için bizimle hemen iletişime geçin. Size en kısa sürede dönüş yapalım!
Context
Blonex 60x60 Led Panel Armatür - 37W 4000K
60×60 LED Panel Sıva Altı Armatür Blona, alçıpan tavan tipleri ile uyumlu gövde yapısı, optimum kriterler baz alınarak tasarlanmış elektronik altyapısı ile ofisler, sınıflar ve hastaneler için ideal aydınlatma sağlar. Fluoresan lambalı modüler tavan armatürlerinin 1:1 değişimi için idealdir. Alçıpan tavan tipleri uyumlu olup sıvaüstü montaj yapılabilir.
Ürün Genel Özellikleri
| Gövde | Sıva Altı, RAL9003 Boyalı Sac Gövde |
| Difüzör | Opal polistern difüzör |
| Tüketim Gücü | 37W |
| Işık Kaynağı | Mid Power LED |
| Armatür Lümeni | 4671.5 lm |
| Giriş Gerilimi | 220 – 240V AC |
| IP Değeri | IP20 |
| CRI | > 80 |
| Armatür Kullanım Şekli | Sıva Altı |
| Renk Sıcaklığı(CCT) | 4000K |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C / +40°C |
| Armatür LED Ömrü – L70 | > 54.000 saat @ Ta=40 °C |
