Context
Satürn Mini Glop Armatür (Sensörlü) 12W 6500K
Bizimle İletişime Geçin!
Projeleriniz için doğru çözümler, hızlı geri dönüş ve güvenilir destek için bizimle hemen iletişime geçin. Size en kısa sürede dönüş yapalım!
Context
Satürn Mini Glop Armatür (Sensörlü) 12W 6500K
Sıva Üstü LED Armatür Saturn Mini, plastik ve küçük boyutlardaki gövdesi ile lümen ihtiyacının görece az olduğu alanlarda tercih edilir. Acil durum kitsiz sadece hareket sensörlü olarak üretilebilir.
Ürün Genel Özellikleri
| Sensör | Var (Tarama alanı 4×4 m) |
| Gövde | Plastik gövde |
| Difüzör | Opal difüzör |
| Garanti | 3 yıl |
| Tüketim Gücü | 12 W |
| Işık Kaynağı | Mid Power LED |
| Giriş Gerilimi | 220 – 240V AC 50/60 Hz |
| IP Değeri | IP20 |
| CRI | > 80 |
| Armatür Kullanım Şekli | Sıva üstü |
| Renk sıcaklığı(CCT) | 6500K |
| Armatür Lümeni | 1300 lm |
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C / +45°C |
| Armatür Led Ömrü – L70 | > 72.000 Saat @Ta = 35°C |

